Pralnia przy Krakowskiej 180 to miejsce z historią sięgającą początku XX wieku, a nowo powstały na tym terenie Bazar liczy zaledwie kilka miesięcy. Domeną ludzi go tworzących jest patrzenie do przodu – dla nas przyszłość to między innymi łatwiejszy dla każdego dostęp do uczciwych produktów. Dlatego chcemy rozszerzać naszą ofertę i uczynić naszego miejsce platformą do spotkań ze świadomymi wytwórcami jakościowych produktów spożywczych, kosmetyków i dizajnu. Jeśli jesteś jednym z nich – odezwij się do nas, chętnie udostępnimy Ci przestrzeń, w której będziesz mógł sprzedawać swoje wyroby i spotkać się ze swoimi klientami.

Zapraszamy wszystkich wystawców do wynajmowania stoisk w hali k2 i namiotów handlowych, ustawionych na wolnym powietrzu, na terenie Dawnej Pralni we Wrocławiu, przy ul.Krakowskiej 180. To znakomite miejsce w klimacie loftowym, stworzy warunki do zaprezentowania kupującym swoich wyrobów.

W celu zarezerwowania stoiska należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy. Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji stoiska i zaakceptowaniu regulaminu bazaru należy dokonać wpłaty na nasz rachunek bankowy.

Opłata musi wpłynąć przed niedzielą podczas której ma być prowadzona działalność handlowa, potwierdzenie zapłaty należy mieć na stoisku.

Szanowni Państwo , przekazujemy do Waszej dyspozycji NAMIOTY HANDLOWE:

 • namiot o wym. 2x2 m (stelaż, dach, trzy ściany boczne)
 • namiot o wym 3x3 m (stelaż, dach, trzy ściany boczne)
 • miejsca na food-trucki
 • miejsca o niestandardowych wymiarach podlegające indywidualnym negocjacjom

Cennik

Namioty

 • 2x2 m – 65 zł +23%=79,95 zł – 50% rabatu od pierwotnych cen
 • 3x3 m – 80 zł+ 23%=98,40 zł – 50% rabatu od pierwotnych cen

Własne stoiska

Na własnych stoiskach za prąd dodatkowo należy dopłacić 10 zł , jeśli będzie możliwe podłączenie w danym miejscu

 • 2x2m – 40 zł +23% = 49,20 zł
 • 3x3 m – 50 zł +23%= 61,50 zł
 • powyżej 9 m kw -15 m kw – 80 zł+23% = 98,40 zł
 • powyżej 15 m kw -25 m kw – 100 zł +23% = 123 zł
 • powyżej 25 m kw -35 m kw – 140 zł +23% = 172,20 zł

Formularz zgłoszenia

W przypadku zainteresowania ofertą dla wystawców na naszym bazarze prosimy o kontakt poprzez wypełnienie karty zgłoszeniowej lub wysłanie maila na adres biuro@bazardawnapralnia.pl

Prosimy o wybranie jednej z propozycji na karcie zgłoszeniowej.
Po otrzymaniu zgłoszenia proszę czekać na kontakt z naszej strony w celu potwierdzenia zgłoszenia.

 

data rozpoczęcia:
namiot handlowy 2x2 m (stelaż, dach, trzy ściany boczne) - 65 zł + 23% (jednorazowy wynajem)namiot handlowy 2x2 m (stelaż, dach, trzy ściany boczne) - rezerwacja 60 zł netto (rezerwacja i zapłata dotyczy co najmniej czterech kolejnych niedziel)namiot handlowy 3x3 m (stelaż, dach, trzy ściany boczne) - 80 zł + 23% (jednorazowy wynajem)namiot handlowy 3x3 m (stelaż, dach, trzy ściany boczne) - rezerwacja 65 zł (rezerwacja i zapłata dotyczy co najmniej czterech kolejnych niedziel)własne stoisko (cena zgodna z cennikiem)food-truckinny rodzaj stoiska